آخرین اخبار :
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

خدمات چیتاپست

فرآیند ارسال بسته فراز و نشیب‌های متعددی دارد که باید به هر یک از آن ها توجه نمود؛ در غیر این صورت ممکن است کالاهای ارسال شده دچار حوادث مختلف مانند شکستگی، آسیب و غیره شوند. ارسال بسته با چیتاپست به راحتی و بدون اتلاف زمان اضافی امکان پذیر است و کاربران عزیز می‌توانند طی این فرآیند با رهگیری آنلاین بسته از وضعیت آن مطلع شوند؛ همچنین شما قادرید پیش از ثبت سفارش، جهت اطلاع از هزینه ارسال کالا از سرویس استعلام قیمت استفاده نمایید. چیتاپست با بهره‌گیری از نیروهای جوان و متخصص و تکنولوژی روز دنیا تمام تلاش خود را جهت آسودگی کاربران کرده است.

ارسال برون شهری

باســـرویس برون شـــهری چیتاپست نیازی نیست نگران ارسال بسته‌های خود به نقاط دور و نزدیک در داخل کشور باشید چراکه خدمات چیتاپست همه شهرهای کشور را پوشش می‌دهد.

ارسال درون شهری

با استفاده از سرویس ارسال درون شهری چیتاپست شما عزیزان قادر خواهید بود به راحتی مرسولات خود را داخل شهر به صورت درب به درب جابه‌جا کنید.

 

بسته بندی

شما می‌توانید با استفاده از خدمات بسته‌بندی چیتاپست از وارد آمدن هرگونه خسارت به مرسولات خود جلوگیری کرده و حس اطمینان را نیز به مشتریان‌تان القا کنید.

پشتیبانی سریع

در صورت به وجود آمدن هرگونه سوال یا ابهام می‌توانید با تیم پشتیبانی چتاپست ارتباط برقرار کنید تا سریعا به مشکلتان رسیدگی شود.

خدمات تکمیلی

استعلام آنلاین قیمت

با استفاده از سرویس ارسال درون شهری چیتاپست شما عزیزان قادر خواهید بود به راحتی مرسولات خود را داخل شهر به صورت درب به درب جابه‌جا کنید.

رهگیری آنلاین بسته

چیتاپست به عنوان اولین سامانه هوشمند پستی در کشور، با ارائه سرویس رهگیری آنلاین بسته، امکان رصد مرسولات در هر مرحله از فرآیند ارسال را برای شما فراهم نموده است.

روش‌های متنوع پرداخت

به منظور تسهیل و تسریع فرآیند ارسال بسته، چیتاپست روش‌های متنوعی را برای پرداخت هزینه ارسال در نظر گرفته تا شما با اطمینان خاطر اقدام به ارسال مرسولات خود نمایید.

جمع آوری رایگان مرسولات

با خدمات جمع آوری رایگان مرسولات چیتاپست نیازی نیست نگران اتلاف زمان و هزینه خود برای ارسال مرسولات باشید؛ کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا ماموران چیتاپست بسته‌هایتان را از درب محل مورد نظرتان جمع‌آوری کنند.

سوالات متداول خدمات

خدمات چیتاپست شامل کلیه فعالیت‌های مربوط به ارسال بسته، بسته بندی و انبارداری است. کلیه کسب‌وکارها که دارای فروشگاه آنلاین یا فیزیکی هستند و برای ارسال مرسولات خود قصد دارند از خدمات حمل‌ونقل استفاده کنند می‌توانند چیتاپست را انتخاب نموده و در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند؛ همچنین افراد عادی که قصد جابجایی مرسوله به نقاط دور و نزدیک را دارند نیز می‌توانند از این خدمات بهره گیرند.

بله؛ متقاضیان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه فروتل درخواست خود را جهت استفاده از سرویس انبارداری ثبت کنند.

در حال حاضر چیتاپست بیش از 100 شهر در 32 استان کشور را پوشش می‌دهد و به زودی کلیه شهرهای ایران امکان استفاده از خدمات این شرکت را خواهند داشت.

منظور از سرویس درب به درب چیتاپست دریافت مرسولات از درب محل فرستنده و تحویل آن در محل دقیق گیرنده است؛ با استفاده از این سرویس می‌توان اتلاف زمان و هزینه‌های خود را تا حد امکان کاهش داد.

بله؛ مشتریان می‌توانند هنگام ثبت سفارش گزینه درخواست بیمه را فعال کنند؛ مشتریان باید توجه داشته باشند که به منظور بیمه مرسولات بایستی هزینه اضافی پرداخت نمایند.