آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

خدمات چیتاپست

چیتاپست، سومین اپراتور پست خصوصی و اولین سامانه هوشمند ارسال بسته در کشور، با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح‌شده در صنعت لجستیک، با ارائه خدمات متنوع جمع آوری رایگان، بسته‌بندی، انبارش، پردازش، تحویل سفارش درب منزل، تنوع در روش های پرداخت ( پرداخت آنلاین ، پرداخت در محل ( COD ) )، مرجوع کردن سفارش و ... امکان دسترسی به مدرن‌ترین خدمات پستی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. فرستنده، فروشنده یا صاحب کسب و کار می‌تواند در هر لحظه به آسانی و به صورت آنلاین از هزینه ارسال بسته خود مطلع شود. ارسال هر نوع بسته (مطابق قوانین) با چیتاپست به راحتی، سریع و البته بسیار امن امکان‌پذیر است و مشتری می‌تواند کل فرآیند حمل و نقل بسته را به وسیله کد رهگیری بررسی کند.
ارسال برون شهری

ارسال بسته بین دو شهر مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن و تحویل آن در زمان بندی مشخص و تعهد داده شده.

ارسال درون شهری

ارسال سریع، کم هزینه و امن بسته در داخل شهر و تحویل در همان روز (Same-day) یا در روز بعد (Next-day)

بسته بندی بسته

بسته بندی

بسته‌بندی حرفه ای و ایمن بسته ها با هدف جلوگیری از آسیب دیدگی یا شکستگی بسته

تعامل حرفه ای و برقراری ارتباط در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ایجاد حس آرامش در مشتری و پاسخگویی به تمامی سوالات و ابهامات

خدمات تکمیلی

امکان محاسبه آنلاین هزینه ارسال هر نوع بسته از طریق وبسایت چیتاپست وجود دارد و مشتری می‌تواند با مراجعه به بخش «استعلام قیمت» وبسایت و ورود اطلاعات لازم، هزینه ارسال بسته ی خود را محاسبه کند.

با قابلیت رهگیری آنلاین، مشتری می‌تواند با مراجعه به وبسایت چیتاپست، وضعیت بسته خود را به صورت لحظه‌ای پیگیر شود.

روش‌های متنوع پرداخت

روش‌های متنوع پرداخت

خدمات متنوع چیتاست در حوزه پرداخت هزینه ارسال و مبلغ سفارش، باعث تسریع عملیات لجستیک خواهد شد.

ارسال بسته

جمع آوری رایگان

جمع آوری رایگان مرسوله از مبدا توسط چیتایور (سفیر چیتاپست) از مهمترین ویژگی‌هایی است که با هدف ایجاد حس راحتی و آسایش برای مشتری ارائه می‌شود تا مرسوله خود را آسان‌تر از همیشه ارسال کند.

دریافت کاتالوگ چیتاپست

برای دریافت کاتالوگ خدمات چیتاپست کلیک کنید.

سوالات متداول خدمات

خدمات چیتاپست شامل کلیه فعالیت‌های مربوط به ارسال بسته، بسته بندی و انبارداری است. کلیه فروشندگان کالا و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک یا بزرگ که دارای فروشگاه آنلاین یا فیزیکی هستند، می‌توانند با بهره بردن از خدمات چیتاپست، یکی از بزرگترین دغدغه‌های روزانه خود را به سادگی حل کنند و تمرکز خود را روی توسعه کسب و کار و افزایش فروش بگذارند.

برای اطلاع از آخرین وضعیت پوشش خدمات چیتاپست در کشور، به قسمت «نمایندگی» در وبسایت چیتاپست به نشانی Cheetapost.com مراجعه کنید.

خدمت درب به درب چیتاپست به دریافت مرسوله از درب محل فرستنده و تحویل آن در محل دقیق گیرنده اشاره دارد. در این خدمت چه فرستنده و چه گیرنده، دیگر دغدغه‌ی مراجعه به مراکز پستی برای ارسال/دریافت بسته نخواهند داشت.

بله، در زمان ثبت سفارش، هزینه ای با عنوان هزینه جبران خسارت به هزینه ارسال اضافه می شود. اگر در طول فرآیند ارائه خدمت، مشکلی برای بسته ایجاد شود، پس از بررسی و کارشناسی مشکل بوجود آمده، معادل ارزش اظهار شده، خسارت آن توسط چیتاپست پرداخت خواهد شد.