آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...

روش های ارسال بسته با چیتاپست

ثبت سفارش آنلاین با چیتاپست

ثبت سفارش آنلاین

ثبت سریع سفارش ارسال مرسوله پستی از طریق وبسایت بدون نیاز به ثبت نام

پنل اختصاصی کسب و کاری

پنل اختصاصی کسب و کار

امکان ثبت سفارش گروهی، امکان تعریف آدرس پیش فرض، امکان تعریف بسته های پیش‌‌فرض

اپلیکیشن چیتاپست

اپلیکیشن چیتاپست

ثبت سریع سفارش از طریق اپلیکیشن چیتاپست

پلاگین وردپرس چیتاپست

پلاگین وردپرس

قابلیت استفاده برای فروشگاه های آنلاین و وبسایت های وردپرس

API چیتاپست

ثبت سفارش سیستمی API

ارتباطی سیستمی برای ارسال سفارشات و رهگیری

ثبت سفارش تلفنی در چیتاپست

ثبت سفارش تلفنی

تماس با سرشماره شرکت و ثبت آسان سفارش ارسال بسته

مزایای ارسال بسته با چیتاپست

روش های متنوع ثبت سریع سفارش
ارسال بسته در کوتاه‌ترین زمان
جمع آوری رایگان مرسولات
پرداخت در محل COD
استعلام آنلاین قیمت

پشتیبانی سریع

سوالات متداول

در این بخش به تعدادی از سوالات پرتکرار شما درباره ارسال بسته پاسخ داده ایم. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و پشتیبانی، می‌توانید با واحد خدمات مشتریان چیتاپست (30 10 30 91-021) تماس حاصل فرمایید.

برای ارسال مرسوله پستی داشتن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره همراه، آدرس کامل گیرنده الزامی است. در صورت داشتن آدرس کامل گیرنده، الزامی در ارائه کدپستی گیرنده وجود ندارد.

هنگام تحویل مرسولات به گیرنده، ارائه اصل کارت ملی به مامور چیتاپست الزامی است؛ لازم به ذکر است اطلاعات گیرنده با اطلاعات درج شده از سوی فرستنده هنگام ثبت سفارش نباید مغایرت داشته باشد.

بله، در خدمت ارسال درب به درب چیتاپست، چیتایور (سفیر چیتاپست) مرسوله را درب محل فرسته تحویل و در محل موردنظر گیرنده تحویل می‌دهد و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز پستی نمی‌باشد. 

بله، در زمان ثبت سفارش، هزینه ای با عنوان تعهد پرداخت خسارت به هزینه ارسال اضافه می شود. اگر در طول فرآیند ارائه خدمت، مشکلی برای بسته ایجاد شود، پس از بررسی و کارشناسی مشکل بوجود آمده، معادل ارزش اظهار شده، خسارت آن توسط چیتاپست پرداخت خواهد شد.

تمامی فرآیندها، ساختار و رویه های سازمانی و عملیاتی در چیتاپست به گونه ای برنامه ریزی شده اند تا زمان تحویل هر سفارش بر اساس تعهد زمانی داده شده و بین ۱ تا ۴ روز کاری باشد.

شما با وارد کردن اطلاعات خواسته شده از مرسوله خود (مانند مبدا و مقصد، طول، عرض، ارتفاع، وزن و ارزش مرسوله) در سامانه استعلام آنلاین هزینه، می‌توانید نرخ ارسال مرسوله را مشاهده نمایید. برای مشاهده هزینه ارسال بسته پستی، اینجا کلیک کنید.

در چیتاپست مشتریان عزیز می‌توانند تمام هزینه حمل‌ونقل بسته مورد نظر خود را از طریق یکی از روش‌های پرداخت آنلاین و یا پرداخت در محل به راحتی انجام دهند.

سامانه هوشمند چیتاپست، تمامی فرآیند رهگیری بسته را به صورت لحظه به لحظه و آنلاین در اختیار فرستنده و گیرنده قرار می‌دهد.در فرآیند رهگیری، وضعیت بسته از لحظه ثبت سفارش فرستنده تا زمان تحویل به گیرنده، در سامانه چیتاپست قابل پیگیری است. این فرآیند به مشتری این امکان را می‌دهد که پیش‌بینی دقیق‌تری از زمان تحویل بسته داشته و نظارت بهتری بر روی روند ارسال بسته داشته باشد. برای رهگیری بسته پستی خود، اینجا کلیک کنید.

به محض دریافت بسته توسط چیتایور (سفیر چیتاپست)، صدور بارکد و ارسال اولین پیامک، رهگیری وضعیت بسته از طریق بخش «رهگیری بسته» وبسایت چیتاپست به نشانی Cheetapost.com ممکن خواهد بود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در وضعیت ارسال تا تحویل بسته، می‌توان با مراجعه به صفحه «تماس با ما» وبسایت چیتاپست یا تماس با کارشناسان مرکز پشتیباتی و ارتباط با مشتریان چیتاپست (۹۱۳۰۱۰۳۰-۰۲۱)، موضوع را پیگیری کرد.