آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...
راهنما
رهگیری مرسوله در چیتاپست

رهگیری مرسوله پستی

چیتاپست به عنوان یک استارتاپ هوشمند در حوزه لجستیک، تمامی فرآیند پیگیری و رهگیری بسته را به صورت لحظه به لحظه و آنلاین در اختیار فرستنده و گیرنده قرار می‌دهد. در فرآیند پیگیری مرسوله، وضعیت بسته از لحظه ثبت سفارش فرستنده تا زمان تحویل به گیرنده، در سامانه چیتاپست قابل پیگیری است. این فرآیند به مشتری این امکان را می‌دهد که پیش‌بینی دقیق‌تری از زمان تحویل بسته داشته و نظارت بهتری بر روی روند ارسال بسته داشته باشد.

آموزش رهگیری مرسوله در چیتاپست

در ویدئوی زیر می‌توانید با نحوه رهگیری آنلاین وضعیت سفارش آشنا شوید.

سوالات متداول درباره پیگیری مرسوله

در فرآیند ارسال بسته سه پیامک برای مشتری ارسال خواهد شد؛ اولین پیامک به محض شروع فرآیند ارسال بسته به فرستنده ارسال می‌شود که حاوی کد و لینک رهگیری بسته است؛ دومین پیامک در زمان دریافت بسته توسط مرکز توزیع شهر مقصد ارسال می شود و سومین پیامک به محض اینکه بسته به چیتایور توزیع (سفیر چیتاپست) در شهر مقصد تحویل داده شود ارسال می شود که حاوی اسم راننده و شماره تماس او است. در نظر داشته باشید برای بررسی وضعیت آنلاین بسته، مشتری می تواند با مراجعه به بخش رهگیری بسته وبسایت چیتاپست به نشانی Cheetapost.com، آخرین وضعیت بسته خود را رصد کند.

شماره رهگیری مرسوله یک کد ۱۲ رقمی منحصر به فرد است که در زمان دریافت بسته توسط چیتایور (سفیرچیتاپست) برای مرسوله پستی ساخته و صادر می‌شود. این کد از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود و با این کد مشتری امکان رهگیری آنلاین بسته خود را در وبسایت چیتاپست به آدرس Cheetapost.com خواهد داشت.

به محض دریافت بسته از فرستنده، صدور بارکد و ارسال اولین پیامک، از طریق بخش «رهگیری مرسوله» وبسایت چیتاپست به نشانی Cheetapost.com قابل رهگیری است.

1) رهگیری آنلاین چیتاپست در وبسایت 2) تماس با مرکز پشتیبانی و ارتباط با مشتریان (تماس با شماره 91301030-021).

سامانه هوشمند لجستیک چیتاپست کلیه اطلاعات را در بانک اطلاعاتی موازی ذخیره دارد و از آنها در امن‌ترین حالت نگهداری می‌کند. چنانچه مشتری کد رهگیری مرسوله را به هر دلیلی (فراموش کرده باشد / گم کرده باشد) از دست داده باشد با تماس با مرکز پشتیبانی و ارتباط با مشتریان چیتاپست (91301030-021) و ارائه اطلاعات احراز هویت خود می‌تواند کد رهگیری را مجدد دریافت کند.