آخرین اخبار :

transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

تماس با چیتاپست

چیتاپست به عنوان اولین سامانه هوشمند ارسال بسته در کشور و یکی از شرکت‌های نوآور در زمینه ارائه خدمات مدرن پستی، به دنبال ارائه سبد کاملی از خدمات لجستیکی منطبق با نیازهای مشتریان می باشد. در فرآیند ارسال بسته با چیتاپست، اگر سوالات متدوال را مطالعه کرده و صفحه قوانین و مقررات را نیز در نظر داشته باشید، احتمالا به مشکلی بر نخواهید خورد. با این حال، در صورت هرگونه نیاز به کمک یا راهنمایی در مورد چگونگی ثبت یا پیگیری سفارش خود، از طریق همین سامانه یا تماس با مرکز پشتیبانی و ارتباط با مشتریان چیتاپست در ارتباط باشید.

سوالات شما

img

•هزینه ارسال بسته با چیتاپست چقدر است؟
محاسبه هزینه ارسال کالا در چیتاپست به عوامل مختلفی مانند مسافت میان مبدا و مقصد، ابعاد، وزن (وزن بیشتر جرمی یا حجمی) و ارزش ریالی بسته وابسته است. در صورتی که مشتری درخواستی برای بسته بندی بسته‌ی خود داشته باشد، هزینه‌ی آن به مبلغ کل اضافه می گردد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت چیتاپست به نشانی اینترنتی Cheetapost.com، قسمت استعلام قیمت، از هزینه ارسال بسته خود مطلع شوید.

img

•مدت زمان ارسال کالا با چیتاپست چقدر است؟
چیتاپست متعهد است سفارش‌های شما را ظرف 1 تا 4 روز کاری و بر اساس زمان بندی تعهد داده شده پس از ثبت سفارش، به دست گیرنده برساند.

img

•در چه وضعیتی مرسوله برگشت داده می‌شود؟
بسته به دلایل مختلفی از جمله صحیح نبودن آدرس گیرنده، عدم حضور گیرنده در محل، نادرست بودن اطلاعات شخصی گیرنده هنگام تحویل و ... توزیع نشده و به فرستنده برگشت داده شود.

ارائه پیشنهادات

ثبت شکایت

ثبت درخواست

ارائه پیشنهادات​

ثبت شکایت​