آخرین اخبار :

transport image
author image
Jhandu Willim
Founder
درباره چیتاپست

معرفی و آشنایی با شرکت

چیتاپست اولین سامانه هوشمند ارسال مرسولات در سراسر کشور است که با به کارگیری تکنولوژی‌های به روز در حوزه حمل‌و‌نقل و ثبت و تحویل سفارش سعی نموده دسترسی به خدمات ارسال بسته را برای مشتریان خود آسان کند. پرداخت کمترین هزینه و تحویل سریع و مطئن بسته از ویژگی‌های بارز ارسال بار با چیتاپست است. چیتاپست نیاز تمامی کسب‌وکارهای آنلاین و سنتی را در حوزه لجستیک اعم از بسته‌بندی محصولات، انبار، تحویل سفارش، پرداخت آنلاین، پرداخت درب محل و در صورت نیاز عملیات بازپس‌گیری محصول از کاربر، پردازش و عودت وجه را برآورده می‌سازد؛ به عبارت دیگر فروشندگان تنها وظیفه موجود کردن کالا و فروش آن را بر عهده دارند و مابقی فرآیند توسط چیتاپست انجام خواهد شد.
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

سخن مدیر عامل

امروزه در عصر ارتباطات، سازمان‌هایی موفق خواهند بود که نوآوری و خلاقیت را سرلوحه مسیر حرکت خود قرار داده و انعطاف‌پذیری را ازجمله ملزومات رسیدن به موفقیت قلمداد کنند. چیتاپست به عنوان یکی از شرکت‌های نوپا در ارائه خدمات پستی خلاقیت را جزء جدایی‌ناپذیر از رسیدن به موفقیت و پیشرفت دانسته و از ایده‌های نوآورانه و قابل اجرا حمایت می‌کند؛ علاوه بر خلاقیت، عوامل دیگر مانند تعهد، تخصص و توجه به نیاز مشتریان را نیز می‌توان ازجمله نیازمندی‌های موفقیت دانست؛ لازم به ذکر است شناسایی دقیق نیاز‌های مشتریان و تلاش برای برطرف نمودن آن‌ها با استفاده از فناوری‌های نوین از ویژگی‌های مهم یک سازمان موفق است. بدیهی است رسیدن به اهداف سازمان با توجه به تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند داشتن دیدگاهی جامع نسبت به کلیه عوامل ترقی‌دهنده، بهبود مستمر خدمات و عملکرد، استفاده از علم روز دنیا و فناوری‌های نوین خواهد بود. خداوند منان را شاکریم که در سایه توجهات او توانستیم درکنار مدیران و کارکنانی فعال و زحمتکش، خانواده بزرگ و نیک‌نام شرکت چیتاپست را با موفقیت تاسیس کنیم. ما در چیتاپست بر این باوریم که با بهره‌گیری از تلاش و خلاقیت نیروهای متخصص و جوان در کنار تجربیات باارزش پیشکسوتان، توجه به نیاز مشتریان و رعایت اصول مشتری‌مداری خواهیم توانست به زودی در زمره چند شرکت برتر در حوزه پست و خدمات پستی قرار گیریم.
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

درباره گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ (Golrang Industrial group) در سال ۱۳۸۲ به ریاست محمد کریم فضلی تأسیس شد و اکنون به عنوان یکی از هلدینگ‌های ایرانی، در زمینه‌های متعدد مانند تولید و توزیع لوازم بهداشتی، صنایع غذایی، توزیع دارو، لوازم آرایشی و زیبایی، خدمات بازرگانی، چاپ، حمل‌ونقل و بسته‌بندی و صنایع تجهیز فروشگاهی فعالیت می‌کند. اولین کارخانه غذایی این هلدینگ در سال 1386 با نام دالین مهر شروع به کار نمود؛ در همین سال 5 کارخانه دیگر در حوزه تولید محصولات شوینده افتتاح شدند. لازم به ذکر است در حال حاضر کارخانه‌ها و برندهای متعددی تحت نظر گروه صنعتی گلرنگ در حال فعالیت هستند که ازجمله آن‌ها می‌توان به اَوه، فامیلا، مای، شون، بایودنت، اکشن و غیره اشاره نمود. شرکت چیتاپست به عنوان یکی دیگر از برندهای زیرمجموعه گروه صنعتی به تازگی فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پستی شروع نموده و امید است با استعانت از ذات اقدس حق و یاری مردم عزیز کشورمان به زودی در گروه بهترین شرکت‌های پستی قرار گیرد.

ویژگی های ارسال بسته با چیتاپست

سیستم انبارداری

سایر ویژگی ها

فرصت های شغلی

ارسال بسته

اخبار وبسایت