آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder
درباره چیتاپست

اولین سامانه هوشمند ارسال بسته

چیتاپست اولین سامانه هوشمند ارسال بسته و سومین اپراتورخصوصی کشور است که با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌هادر صنعت لجستیک، امکان دسترسی به مدرن‌ترین خدمات پستی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. اگرچه دریافت هزینه به صرفه و تحویل سریع و مطمئن بسته را می توان از ویژگی های بارز چیتاپست دانست، اما چیتاپست همراهی با کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای توسعه و پیشرفت را مأموریت اصلی خود می‌داند که این همراهی با ارائه سبد کاملی از خدمات منطبق با نیازهای این مشتریان، میسر شده است. خدماتی متنوع شامل: جمع آوری رایگان، بسته‌بندی، انبارش، پردازش، تحویل سفارش در محل، تنوع در روش های پرداخت (پرداخت آنلاین، پرداخت در محل (COD))، مرجوع کردن سفارش و ... . ارائه این خدمات متنوع با هدف رفع دغدغه های جانبی کسب و کار برای مشتریان می باشد تا بتوانند با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات چیتاپست، تمرکز اصلی خود را بر فروش محصولات خود بگذارند و تنها دغدغه فکری آن‌ها، توسعه کسب و کار و افزایش فروش باشد.
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

سخن مدیر عامل

امروزه در عصر ارتباطات، سازمان‌هایی موفق خواهند بود که نوآوری و خلاقیت را سرلوحه مسیر حرکت خود قرار داده و انعطاف‌پذیری را از جمله ملزومات رسیدن به موفقیت قلمداد کنند. چیتاپست به عنوان یکی از شرکت‌های نوپا در ارائه خدمات پستی خلاقیت را جزء جدایی‌ناپذیر از رسیدن به موفقیت و پیشرفت دانسته و از ایده‌های نوآورانه و قابل اجرا حمایت می‌کند. علاوه بر خلاقیت، عوامل دیگر مانند تعهد، تخصص و توجه به نیاز مشتریان را نیز می‌توان از جمله نیازمندی‌های موفقیت دانست. لازم به ذکر است شناسایی دقیق نیازهای مشتریان و تلاش برای برطرف نمودن آن‌ها با استفاده از فناوری‌های نوین از ویژگی‌های مهم یک سازمان موفق است. بدیهی است رسیدن به اهداف سازمان با توجه به تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند داشتن دیدگاهی جامع نسبت به کلیه عوامل ترقی‌دهنده، بهبود مستمر خدمات و عملکرد، استفاده از علم روز دنیا و فناوری‌های نوین خواهد بود. خداوند منان را شاکریم که در سایه توجهات او، توانستیم در کنار مدیران و کارکنان فعال و متعهد، فعالیت خود را در صنعت لجستیک آغاز کنیم. ما در چیتاپست بر این باوریم که با بهره‌گیری از تلاش و خلاقیت نیروهای متخصص و جوان در کنار تجربیات با ارزش پیشکسوتان، توجه به نیاز مشتریان و رعایت اصول مشتری‌مداری خواهیم توانست به زودی در زمره بهترین شرکت‌های فعال در حوزه خدمات پستی قرار گیریم.
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

درباره گروه صنعتی گلرنگ

«گروه صنعتی گلرنگ» در سال ۱۳۸۲ به ریاست هیئت‌مدیره استاد محمد کریم فضلی و انتخاب دکتر مهدی فضلی به سمت مدیرعاملی تأسیس شد. این گروه صنعتی پس از تاسیس، مطابق آموزه‌های بنیانگذار گروه، خلق آینده پایدار، کسب و کار حرفه‌ای اخلاق‌مدار و بهبود سبک زندگی خانواده را مدنظر خود قرار داد و چشم‌انداز خود را ورود به بازارهای جهانی و پیوستن به ٥٠٠ شرکت برتر دنیا در نظر گرفت. ریشه شکل گیری این گروه به سال 1351 و تأسیس شرکت تولیدی- شیمیایی پاکشو توسط استاد حاج محمد کریم فضلی برمی‌گردد که محصولات اولیه این شرکت با برند گلرنگ روانه بازار شد، ولی به تدریج محصولات متنوع با برندهای مختلف به سبد محصولات گروه اضافه گردید. در حال حاضر، گروه صنعتی گلرنگ علاوه بر فعالیت گسترده در سطح کشور در زمینه‌های متعدد از جمله تولید لوازم بهداشتی، صنایع غذایی، صنعت دارو، لوازم آرایشی و زیبایی، خدمات بازرگانی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، حضور فعال در عرصه های بین المللی را با جدیت دنبال می کند. چیتاپست نیز یکی از برندهای زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ است که به تازگی فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پستی آغاز کرده است و در نظر دارد بتواند به عنوان یکی از اپراتورهای اصلی ارسال کالا در ایران، سهم کوچکی در توسعه کسب و کارهای آنلاین و تجارت الکترونیک در کشور ایفا کند.
مجوز

دریافت مجوز ارائه خدمات پستی در کشور

شرکت نوآوری بازارساز پایدار به عنوان شرکت صاحب امتیاز چیتاپست، با دریافت پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۷  رسماً به عنوان سومین اپراتور مجوزدار پستی شروع به فعالیت کرد.

برای مشاهده لیست دارندگان پروانه ارائه خدمات پست از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کلیک کنید.

ویژگی های ارسال بسته با چیتاپست

ثبت سفارش سریع
ارسال سریع به سراسر کشور
جمع آوری رایگان

سایر ویژگی ها

فرصت های شغلی

ارسال بسته

اخبار وبسایت