آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...

ارسال درون شهری

با استفاده از سرویس ارسال درون شهری چیتاپست شما عزیزان قادر خواهید بود به راحتی مرسولات خود را داخل شهر به صورت درب به درب و از درب منزل ارسال کنید.

ارسال درون شهری
ارسال درون شهری در همان روز

تحویل در همان روز (Same-Day Delivery)

از آنجاییکه خدمت تحویل در همان روز، در تجارت الکترونیک اهمیت زیادی دارد، چیتاپست با ایجاد هماهنگی و سازماندهی سریع و پیشرفته درون سازمانی، امکان ارائه خدمت تحویل سریع بسته درون شهری (در همان روز) را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در این خدمت سفارش مشتریان در زمانی کمتر از چند ساعت (بسته به مسافت) تحویل داده می‌شود.

تحویل در روز بعد (Next-Day Delivery)

چیتاپست به منظور بهینه کردن قیمت ارسال (صرفه جویی در هزینه‌ها)، برنامه‌‌ریزی بهتر برای تحویل کالا، دقت بیشتر در ارسال و صحت تحویل بالاتر، خدمت تحویل درون شهری در روز بعد (Next-Day Delivery) را نیز به سبد خدمات خود اضافه کرده است.

این خدمت مناسب مشتریان و کسب و کارهایی است که می‌خواهند ارسال سریع بسته خود را با هزینه کمتری انجام دهند.

در این خدمت مشتری بسته خود را تحویل چیتایور (سفیر چیتاپست) می‌دهد، بسته ها در انبار جمع شده و پس از طی شدن فرایندهای مختلف دسته بندی، برچسب‌گذاری و …، بسته ها به سمت مقصد ارسال می‌شوند.

سوالات متداول

در این بخش به تعدادی از سوالات پرتکرار شما درباره ارسال بسته درون شهری پاسخ داده ایم.

ارسال بسته درون شهری، به معنی ارسال بسته پستی‌ای است که مبدا و مقصد آن در یک شهر باشد.

بله، به این منظور چیتایور (سفیر چیتاپست) مرسوله را درب محل فرستنده تحویل و در محل موردنظر گیرنده تحویل می‌دهد و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز پستی نمی‌باشد. 

همان‌طور که توضیح داده شد، امکان تحویل در همان روز و روز بعد، در سرویس ارسال بسته درون شهری وجود دارد.

شما با وارد کردن اطلاعات خواسته شده از مرسوله خود (مانند مبدا و مقصد، طول، عرض، ارتفاع، وزن و ارزش مرسوله) در سامانه استعلام آنلاین هزینه، می‌توانید نرخ ارسال مرسوله را مشاهده نمایید. برای مشاهده هزینه ارسال بسته پستی، اینجا کلیک کنید.

سامانه هوشمند چیتاپست، تمامی فرآیند رهگیری بسته را به صورت لحظه به لحظه و آنلاین در اختیار فرستنده و گیرنده قرار می‌دهد.در فرآیند رهگیری، وضعیت بسته از لحظه ثبت سفارش فرستنده تا زمان تحویل به گیرنده، در سامانه چیتاپست قابل پیگیری است. این فرآیند به مشتری این امکان را می‌دهد که پیش‌بینی دقیق‌تری از زمان تحویل بسته داشته و نظارت بهتری بر روی روند ارسال بسته داشته باشد. برای رهگیری بسته پستی خود، اینجا کلیک کنید.

بله، در زمان ثبت سفارش، هزینه ای با عنوان تعهد پرداخت خسارت به هزینه ارسال اضافه می شود. اگر در طول فرآیند ارائه خدمت، مشکلی برای بسته ایجاد شود، پس از بررسی و کارشناسی مشکل بوجود آمده، معادل ارزش اظهار شده، خسارت آن توسط چیتاپست پرداخت خواهد شد.