آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...

ارسال بین شهری

همواره یکی از دغدغه‌های همیشگی افراد و کسب و کارها، ارسال مرسوله از یک شهر به شهر دیگر یا همان ارسال سریع بین شهری (Intercity) است.

چیتاپست، تمامی فرآیندها، ساختار و رویه‌های سازمانی و عملیاتی خود را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده است که ارسال‌های بین شهری بر اساس تعهد زمانی یک تا 4 روز کاری انجام گیرد و بسته‌ها در کمترین زمان ممکن از یک شهر به شهر دیگر ارسال گردد.

ارسال بین شهری

سوالات متداول

در این بخش به تعدادی از سوالات پرتکرار شما درباره ارسال بسته بین شهری پاسخ داده ایم.

ارسال بین شهری (Intercity) به ارسال پستی مرسوله از یک شهر به شهر دیگر گفته می‌شود. در این نوع ارسال پس از دریافت مرسوله توسط شرکت کوریر، بسته‌ها پس از انبارش در انبار، به طرق مختلف زمینی و هوایی به شهر مقصد ارسال می‌گردد.

بله، به این منظور چیتایور (سفیر چیتاپست) مرسوله را درب محل فرستنده تحویل و در محل موردنظر گیرنده در شهر دیگر تحویل می‌دهد و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز پستی نمی‌باشد. 

معمولا زمان ارسال بسته به شهرستان بین 1 تا 4 روز کاری می‌باشد.

شما با وارد کردن اطلاعات خواسته شده از مرسوله خود (مانند مبدا و مقصد، طول، عرض، ارتفاع، وزن و ارزش مرسوله) در سامانه استعلام آنلاین هزینه، می‌توانید نرخ ارسال مرسوله را مشاهده نمایید. برای مشاهده هزینه ارسال بسته پستی، اینجا کلیک کنید.

سامانه هوشمند چیتاپست، تمامی فرآیند رهگیری بسته را به صورت لحظه به لحظه و آنلاین در اختیار فرستنده و گیرنده قرار می‌دهد.در فرآیند رهگیری، وضعیت بسته از لحظه ثبت سفارش فرستنده تا زمان تحویل به گیرنده، در سامانه چیتاپست قابل پیگیری است. این فرآیند به مشتری این امکان را می‌دهد که پیش‌بینی دقیق‌تری از زمان تحویل بسته داشته و نظارت بهتری بر روی روند ارسال بسته داشته باشد. برای رهگیری بسته پستی خود، اینجا کلیک کنید.

بله، در زمان ثبت سفارش، هزینه ای با عنوان تعهد پرداخت خسارت به هزینه ارسال اضافه می شود. اگر در طول فرآیند ارائه خدمت، مشکلی برای بسته ایجاد شود، پس از بررسی و کارشناسی مشکل بوجود آمده، معادل ارزش اظهار شده، خسارت آن توسط چیتاپست پرداخت خواهد شد.