آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...

ثبت سفارش

1ثبت سفارش
2مشخصات سفارش
3اطلاعات گیرنده و فرستنده
4تایید نهایی و پرداخت
قوانین و مقررات(Required)

سوالات متداول ثبت سفارش

هنگام تحویل مرسولات به گیرنده، ارائه اصل کارت ملی به مامور چیتاپست الزامی است؛ لازم به ذکر است اطلاعات گیرنده با اطلاعات درج شده از سوی فرستنده هنگام ثبت سفارش نباید مغایرت داشته باشد.

در محاسبه هزینه ارسال مرسولات عوامل متعددی دخیل هستند که ازجمله آن‌ها می‌توان به مواردی همچون فاصله میان مبدا و مقصد، وزن، ابعاد بسته و غیره اشاره نمود. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت ارسال محموله مورد نظر خود در وبسایت چیتاپست بر روی گزینه استعلام قیمت کلیک کرده و پس از درج اطلاعات خواسته شده هزینه را استعلام بگیرید.

بله؛ شما می‌توانید برای حمل اثاثیه منزل جهت اسباب‌کشی از یک شهر به شهر دیگر از خدمات چیتاپست استفاده کنید؛ محموله مورد نظر شما بدون آسیب و در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد خواهد رسید.

برای محاسبه مدت زمان تحویل مرسولات باید به مواردی همچون فاصله میان مبدا و مقصد و زمان‌بندی شرکت چیتاپست توجه نمود؛ به طور معمول ارسال بسته با چیتاپست 3 روز به طول می‌انجامد.

کاربران عزیز قادرند در هر ساعت از شبانه روز، سفارش خود را ثبت کنند؛ اما باید توجه داشت شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پستی مانند چیتاپست در روزهای تعطیل فعالیت نمی‌کنند و جمع‌آوری مرسولات و ارسال آن‌ها فقط در روزهای کاری انجام خواهد شد.