آخرین اخبار :

در حال بارگذاری ...
transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

درخواست نمایندگی

شرکت چیتاپست به منظور افزایش مناطق تحت پوشش خود در سراسر کشور و ارائه بهترین و سریع‌ترین خدمات پستی در نظر دارد به افراد واجد شرایط مجوز نمایندگی اعطا نماید. در صورت تمایل به اخذ نمایندگی، لطفا فرم زیر را مطالعه کرده و اطلاعات خواسته شده را با دقت پر کنید. لازم به ذکر است کلیه فرم‌های ارسال شده به صورت روزانه توسط کارشناسان مرکز پشتیبانی چیتاپست بررسی شده و پس از تایید با ایشان تماس گرفته خواهد شد. برای کسب اطلاعات می‌توانید با شماره 09306672212 تماس حاصل فرمایید.

مزایای همکاری با ما

شرایط احراز

مدارک مورد نیاز

فرم جذب نمایندگی

"*" indicates required fields

آدرس*
6. تاریخ تولد*
7/1. آیا سابقه کار در شرکت‌های پستی و لجستیک را دارید؟*
10/1. آیا فضای کاری ملکی دارید؟*
12. آیا در دوره‌های مرتبط با لجستیک شرکت نموده‌اید؟*
13. آیا سابقه بازاریابی دارید؟*
14. آیا توانایی تهیه امکانات لجستیکی (پیک، بسته‌بندی و …) را دارید؟*
Accepted file types: pdf, docx, Max. file size: 1 MB.
اینجانب صحت و دقت اطلاعات ذکر شده در این پرسشنامه را تایید نموده و مسئولیت هرگونه زیان ناشی از عدم ارائه اطلاعات صحیح را می پذیرم. در صورت عدم صحت اطلاعات قید شده، شرکت نوآوری بازارساز پایدار امکان باطل نمودن مجوز نمایندگی را دارا می باشد(لطفا تیک می‌پذیرم را بزنید).*

شهرهای در اولویت جذب

transport image
author image
Jhandu Willim
Founder

آشنایی با خدمات چیتاپست

چیتاپست اولین سامانه هوشمند ارسال بسته و سومین اپراتور پست خصوصی کشور، با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح‌شده در صنعت لجستیک، با ارائه خدمات متنوع جمع آوری رایگان، بسته‌بندی، انبارش، پردازش، تحویل سفارش درب منزل، تنوع در روش های پرداخت (پرداخت آنلاین، پرداخت در محل (COD))، مرجوع کردن سفارش و ... امکان دسترسی به مدرن‌ترین خدمات پستی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.