هوشمند
Previous
Next

دریافت کدتخفیف 30% برای 5 ثبت سفارش اول

چیتاپست؛ارسال هوشمندانه و سریع بسته‌ها

چیتاپست سومین اپراتور پست خصوصی (دارای مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) و اولین سامانه هوشمند ارسال بسته در کشور است که با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها در صنعت لجستیک، امکان دسترسی به مدرن‌ترین خدمات پستی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. اگرچه دریافت هزینه به صرفه و تحویل سریع و مطمئن بسته را می‌توان از ویژگی‌های بارز چیتاپست دانست، اما چیتاپست همراهی با کسب و کا‌رهای کوچک و بزرگ برای توسعه و پیشرفت را مأموریت اصلی خود می‌داند که این همراهی با ارائه سبد کاملی از خدمات منطبق با نیازهای این مشتریان، میسر شده است. خدماتی متنوع شامل: جمع‌آوری رایگان، بسته‌بندی، انبارش، پردازش، تحویل سفارش در محل، تنوع در روش‌های پرداخت (پرداخت آنلاین ، پرداخت در محل (cod))، مرجوع کردن سفارش و … . ارائه این خدمات متنوع با هدف رفع دغدغه‌های جانبی کسب و کار برای مشتریان می‌باشد تا بتوانند با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات چیتاپست، تمرکز اصلی خود را بر فروش محصولات خود بگذارند و تنها دغدغه فکری آن‌ها، توسعه کسب و کار و افزایش فروش باشد.

خدمات چیتاپست

ارسال برون شهری

ارسال برون شهری

ارسال بسته بین دو شهر مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن و تحویل آن در زمان بندی مشخص و تعهد داده شده.

ارسال درون شهری

ارسال درون شهری

ارسال سریع، کم هزینه و امن بسته در داخل شهر و تحویل در همان روز (Same-day) یا در روز بعد (Next-day)

بسته بندی بسته

بسته‌بندی

بسته‌بندی حرفه ای و ایمن بسته ها با هدف جلوگیری از آسیب دیدگی یا شکستگی بسته

ارسال بسته

جمع‌آوری رایگان

جمع آوری رایگان مرسوله از مبدا توسط چیتایور (سفیر چیتاپست) از مهمترین ویژگی‌هایی است که با هدف ایجاد حس راحتی و آسایش برای مشتری ارائه می‌شود تا مرسوله خود را آسان‌تر از همیشه ارسال کند.

مزایای سومین اپراتور پست خصوصی کشور

چیتاپست، راهکاری هوشمند برای همه کسب‌و‌کارها

ارسال درون شهری در همان روز
رهگیری آنلاین بسته
محاسبه هوشمند هزینه ارسال
دریافت رایگان از مبدا​
امکان پرداخت در مقصد
مناسب ترین قیمت در ارسال بسته

سوالات متداول

هزینه‌های پستی چیتاپست شامل مواردی نظیر کرایه حمل‌ونقل کالا، بسته‌بندی و انبارداری است که مقدار هر کدام به عوامل گوناگونی بستگی دارد؛ همچنین شما عزیزان می‌توانید در صورت تمایل برای مرسولات ارزشمند خود از خدمات بیمه نیز استفاده کنید.

محاسبه هزینه ارسال کالا در چیتاپست به عوامل مختلفی مانند مسافت میان مبدا و مقصد، ابعاد، وزن (وزن بیشتر جرمی یا حجمی) و ارزش ریالی بسته وابسته است. در صورتی که مشتری درخواستی برای بسته بندی بسته‌ی خود داشته باشد، هزینه‌ آن به مبلغ کل اضافه می گردد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت چیتاپست به نشانی اینترنتی Cheetapost.com، قسمت استعلام قیمت، از هزینه ارسال بسته خود مطلع شوید.

در چیتاپست مشتریان عزیز می‌توانند تمام هزینه حمل‌ونقل بسته مورد نظر خود را از طریق یکی از روش‌های آنلاین و پیش‌کرایه به راحتی پرداخت کنند.

به منظور محاسبه هزینه ارسال بسته پس از ورود به صفحه استعلام قیمت کافی است اطلاعات خواسته شده مانند مبدا و مقصد، طول، عرض، ارتفاع، وزن و ارزش مرسوله را وارد کرده و بر روی گزینه برآورد نرخ هزینه کلیک کنید. لازم به ذکر است چنانچه مرسوله مورد نظرتان پاکت باشد تکمیل اطلاعاتی نظیر مبدا و مقصد، وزن و ارزش مرسوله کافی است. در سرویس استعلام قیمت چیتاپست علاوه بر محاسبه هزینه، زمان تقریبی تحویل بسته نیز به مشتری اعلام خواهد شد.

برای آشنایی با شهرهای تحت پوشش چیتاپست، صفحه نمایندگی‌ها را مشاهده کنید.

در فرآیند ارسال بسته سه پیامک برای مشتری ارسال خواهد شد؛ اولین پیامک به محض شروع فرآیند ارسال بسته به فرستنده ارسال می‌شود که حاوی کد و لینک رهگیری بسته است؛ دومین پیامک در زمان دریافت بسته توسط مرکز توزیع شهر مقصد ارسال می شود و سومین پیامک به محض اینکه بسته به چیتایور توزیع (سفیر چیتاپست) در شهر مقصد تحویل داده شود ارسال می شود که حاوی اسم راننده و شماره تماس او است. در نظر داشته باشید برای بررسی وضعیت آنلاین بسته، مشتری می تواند با مراجعه به بخش رهگیری بسته وبسایت چیتاپست به نشانی Cheetapost.com، آخرین وضعیت بسته خود را رصد کند.

به محض دریافت بسته از فرستنده، صدور بارکد و ارسال اولین پیامک، از طریق بخش «رهگیری مرسوله» وبسایت چیتاپست به نشانی Cheetapost.com قابل رهگیری است.

 

بله، در زمان ثبت سفارش، هزینه ای با عنوان تعهد پرداخت خسارت به هزینه ارسال اضافه می شود. اگر در طول فرآیند ارائه خدمت، مشکلی برای بسته ایجاد شود، پس از بررسی و کارشناسی مشکل بوجود آمده، معادل ارزش اظهار شده، خسارت آن توسط چیتاپست پرداخت خواهد شد.