معرفی سرویس پرداخت در محل چیتاپست | مزایای استفاده از سرویس COD چیتاپست

زمان مطالعه: 7 دقیقه

امروزه خریدهای اینترنتی یا به اصطلاح آنلاین بسیار شایع شده و مردم به علت دسترسی آسان به اینترنت خرید راحت کالا از هر نقطه در جهان و سهولت در یافتن محصول مورد نظر خرید اینترنتی را به خرید حضوری و خستگی‌های بعد از آن ترجیح می‌دهند. آمارها حاکی از آن است که روزانه هزاران خرید اینترنتی در کشور انجام می‌شود؛ ازاین‌رو وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های متعددی در زمینه‌های مختلف شروع به فعالیت کرده‌اند. خرید آنلاین مانند هر فرآیند دیگری مزایا و معایبی دارد و ممکن است موجب تجربه‌های تلخ و شیرینی نیز شود؛ به طور مثال اگر بعد از پرداخت وجه کالا ارسال نشود یا اگر کالا با آنچه که در تصویر وجود داشت یکی نبود چه باید کرد؛ همچنین فروشندگان نیز نمی‌توانند اعتماد کرده و کالا را بدون دریافت وجه ارسال کنند. با توجه به این موضوع ما تصمیم داریم به معرفی سرویس پرداخت در محل چیتاپست بپردازیم تا از دغدغه‌هایتان در خریدهای اینترنتی کاهش یابد.

سرویس پرداخت درب محل چیتاپست چگونه به کسب و کارها کمک می‌کند؟

استفاده از سرویس پرداخت در محل چیتاپست

چیتاپست جهت اعتمادسازی بین خریدار و فروشنده امکان استفاده از سرویس پرداخت در محل را برای مشتریان خود فراهم آورده است؛ سرویسی فوق العاده که برای حل مشکلات و بی‌اعتمادی‌ها در خریدهای غیر حضوری یا بهتر بگوییم تحویل فوری مناسب است. در سرویس پرداخت در محل چیتاپست مرسوله از مبدا دریافت شده و به مقصد فرستاده می‌شود و پس از دریافت، بررسی و تایید صحت مرسوله توسط دریافت کننده وجه آن دریافت شده و به فرستنده تحویل داده می‌شود.

اصل اعتماد سازی

حال که ساز و کار سرویس پرداخت درب محل چیتاپست را درک کردید متوجه اهمیت اصل اعتمادسازی در این مجموعه نیز شده‌اید. در این سرویس دیگر خریداران یا دریافت کنندگان کالا نگران نفرستادن کالا یا مغایرت با تصویر و معیوب بودن آن توسط فرستنده نمی‌شوند و هر موقع که کالا را دریافت و از صحت آن اطمینان پیدا کردند مبلغ آن را پرداخت می‌کنند؛ همچنین فروشندگان نیز دیگر نگران ارسال کالا و عدم دریافت وجه از خریدار نیستند و همیشه مشتریان خود را راضی نگه می‌دارند؛ این سرویس منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

مزایای استفاده از سرویس پرداخت در محل چیتاپست

پرداخت بعد از بررسی

یکی از مزایای سرویس پرداخت در محل چیتاپست بررسی کالای ارسال شده موقع دریافت است. با توجه به مشکلاتی که مرسوله در زمان طی شدن از ابتدا تا انتهای مسیر با آن مواجه می‌شود، آنچنان دور از انتظار نیست که دچار آسیب های جزئی و گاها بزرگ شود، مخصوصا اگر مرسوله مورد نظر حاوی کالای دیجیتال یا برقی باشد. مسیر طولانی و دست به دست شدن بین انبارهای پردازش نیز از عوامل آسیب دیدن بسته به شمار می آیند؛ با بهره‌گیری از سرویس COD شما می‌توانید ابتدا کالای خود را ببینید و از سلامت آن مطمئن شوید، سپس وجه آن را پرداخت کنید تا هزینه‌ای بابت کالای آسیب دیده پرداخت نشود.

امنیت و راحتی در پرداخت

امنیت و راحتی در سرویس پرداخت در محل چیتاپست

در گذشته با توجه به عدم وجود رمز پویا برای کارت های اعتباری کلاهبرداری‌های بسیاری در پرداخت های اینترنتی می‌شد؛ حتی بسیاری از سایت های معتبر هک می‌شدند و درگاه پرداخت آنان با درگاه‌های فیک جایگزین می‌شد؛ تا جایی که گاها فروشندگان بی‌نام و نشان نیز درگاه‌های دست ساز را به مشتری می‌دادند. پس از گسترش استفاده از رمز دوم پویا این کلاهبرداری‌ها کمتر شد اما هنوز هم ادامه دارد؛ حتی بسیاری از فروشگاه‌های اینستاگرامی به مشتریان خود شماره کارت شخصی برای واریز وجه می‌دهند. اما سرویس پرداخت در محل چیتاپست کمک به‌سزایی به کسب‌وکارها نمود؛ به این صورت که علاوه بر قطع چرخه کلاهبرداری، به کسانی که کارت‌های اعتباری آن‌ها رمز دوم ندارد یا وجه نقد دارند نیز توجه شده است؛ همچنین اگر پولشان نقد نیست می‌توانند کالا را سفارش داده و تا زمان تحویل اقدام به تامین مبلغ کالا کنند.

تسویه حساب سریع و فوری

در کنار تمام مزایای سرویس پرداخت در محل عیبی بزرگ وجود دارد که اغلب فروشندگان و ارسال کنندگان کالا استفاده از این روش را پس میزنند. خودتان را جای یک فروشنده در تلاطم این بازار پر نوسان بگذارید، آیا می‌توانید کالایی را ارسال کرده و پس از 2 هفته مبلغ آن را دریافت کنید؟ مطمعنا دیگر امکان جایگزینی آن کالا با قیمت موقع فروش را نخواهید داشت و با افزایش قیمت چندبرابری مواجه خواهید شد اما این مشکل فقط با سرویس پرداخت در محل چیتاپست حل می‌شود و خبری از تسویه حساب های طولانی نیست. در چیتاپست مرسولات با بالاترین سرعت ممکن ارسال شده و همان لحظه که خریدار یا دریافت کننده مرسوله را تحویل گرفت تنها پس از چند ساعت نهایتا تا پایان روز مبلغ به حساب فروشنده یا ارسال کننده واریز می‌شود.

نرخ بازگشتی بسیار پایین

نرخ بازگشتی پایین در سرویس پرداخت در محل چیتاپست

علاوه بر اینکه با سرویس پرداخت در محل همه می‌توانند خریدی با خیال آسوده و راحت داشته باشند اما باید به نرخ بازگشتی مرسوله نیز توجه داشت؛ این اصل برای فروشندگان و خریداران بسیار مهم و تاثیر گذار است؛ چراکه اگر کالا به دست خریدار نرسید، فروشنده یا ارسال کننده باید هزینه‌ای جدا برای بازگشت کالا پرداخت کند؛ همچنین خریدار یا دریافت کننده نیز باید مجددا در انتظار ارسال کالا باشد و گاها هم کالا گم می‌شود و به فرد اشتباهی تحویل داده می‌شود. متاسفانه مشکلات یاد شده همیشه گریبانگیر مخاطبان این روش بوده و خواهد بود؛ اما سرویس پرداخت در محل چیتاپست در راستای حل مشکل متحمل شدن ضرر بسیاری از فروشندگان و ارسال کنندگان کالا، بابت بازگشت کالا هزینه مجددی دریافت نمی‌کند و این مجموعه اطمینان و ضمانت بسیار بالایی بابت تحویل کالا به خریدار و دریافت کننده نهایی با استفاده از روش‌های نوین کد مرسوله و مسیریابی از روی نقشه می‌دهد؛ اینگونه دیگر خریداران متضرر نخواهند شد.

ارسال کالاهای باارزش و گران قیمت

شاید شما هم به عنوان مخاطب سرویس پرداخت در محل چیتاپست جدا از تمام مزایای فوق به این فکر باشید که آیا کالاهای باارزش و گران‌قیمت نیز با این سرویس ارسال می‌شوند؟ کالاهای گران‌قیمت همیشه حمل‌ونقل متفاوت تری داشته‌اند از جمله سطح بیمه و جبران خسارت و تعهدات و اگر به این قضیه خوب نگاه کنیم دو طرف را درک می‌کنیم و به آن‌ها حق می‌دهیم. همیشه ارسال اینگونه کالاها با نگرانی و دغدغه‌های فراوان همراه بوده به این صورت که بسیاری از قبول آن سر باز می‌زدند و امتناع می‌کردند.
چیتاپست با مشاهده این دغدغه سعی در حل آن نمود تا مخاطبان با خیالی راحت اقدام به ارسال و دریافت این قبیل کالاها کنند. این مجموعه با استفاده از روش‌های نوین اقدام به ایجاد روش‌های جلوگیری از ضررهای آتی نمود که ازجمله آن‌ها می‌توان به عدم ایجاد محدودیت مبلغ در سفارشات COD اشاره کرد که فقط باید به محدودیت بانک مرکزی توجه نمود چراکه سقف تراکنش 50 میلیون تومان در روز را دارد. اقدام بعدی بیمه این دسته از کالاها تا سقف 300 میلیون ریال است تا خیال مخاطبان از جبران خسارت راحت باشد بدین صورت دیگر فروشندگان و خریداران نگرانی و دغدغه بابت مسیر این مرسولات ندارد.

کال سنتر و پشتیبانی

پشتیبانی در سرویس پرداخت در محل چیتاپست

با توجه به تمامی موارد و مزایایی که گفته شد، چیتاپست همیشه به فکر مخاطبان خود بوده و تمامی موارد را پیش بینی می‌کند. پشتیبان و کنترل کننده سفارشات پایه‌های سرویس پرداخت در محل چیتاپست هستند. بسیار فوق العاده است که در سرویس پرداخت در محل چیاپست وجه در محل پرداخت می‌شود و در صورت بازگشت هزینه‌ای برای فروشندگان نخواهد داشت اما توجه کنید اگر یک سفارش اشتباه ثبت شده باشد و هیچ تحویل گیرنده‌ای نداشته باشد، مطلقا فروشنده متضرر خواهد شد چراکه کالای مورد نظر طی یک بازه زمانی در فروشگاهش نیست.

کماکان ممکن است همان موقع یک خریدار واقعی هم داشته باشد و یا کالا با درخواست خریدار مغایرت داشته باشد حال چاره چیست؟ برای سرویس پرداخت در محل چیتاپست پشتیبانان زبده و متخصص در نظر گرفته شده است تا به محض درخواست فروشنده با خریدار تماس گرفته شود و اطلاع دقیق را با استفاده از سامانه‌های اعتبار سنجی ثبت کرده و از ثبت سفارش اشتباهی جلوگیری شود و در هر لحظه که مخاطبان به مشکل برخورد کردند تا کسب رضایت کامل همراه آن‌ها باشند.

فرصت ویژه برای کسب و کارهای اینستاگرام

رشد کسب و کارها با سرویس پرداخت در محل چیتاپست

شبکه اجتماعی اینستاگرام پلتفرمی بسیار مناسب برای مشاهده شدن کالاها و دسترسی راحت مخاطبان به محصولات است. مخاطبان قادرند در کنار مقایسه‌ای راحت با الباقی محصولات از کدهای تخفیف و اجناس جدید سریعا مطلع شوند؛ به علاوه قیمت اجناس نسبت به فروشگاه‌های حضوری پایین‌تر است به همین دلیل مخاطبان ترغیب به خرید از فروشگاه‌های مجازی اینستاگرام می‌شوند و آمارها نشان می‌دهند خرید و فروش کالا در اینستاگرام بخش بسیار بزرگی از خرید و فروش بر بستر اینترنت را ایفا می‌کند.
اعتماد در این بازار کار بسیار سختی است زیرا نه درگاه معتبر برای پرداخت وجه و نه نمادهای اعتباری دارند و صرفا شماره کارت برای واریز وجه در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ ازاین‌رو نرخ کلاهبرداری بسیار بالا است و هنوز افراد بسیاری به این شیوه خرید اعتمادی ندارند و از آن استفاده نکرده‌اند. با استفاده از سرویس پرداخت در محل چیتاپست این مشکل به آسانی حل می‌شود؛ مخاطبان با خیالی راحت اقدام به خرید کرده و پس از دریافت کالا مبلغ آن را پرداخت می‌کنند و فروشندگان نیز در سریع‌ترین زمان ممکن مبلغ سفارش را در حساب خود دریافت می‌کنند.

مورد نهایی

در این مطلب به معرفی سرویس پرداخت در محل و مزایای آن پرداختیم و گفته شد که چیتاپست چگونه مشکلات مربوط به این سرویس را حل کرده است. سرویس پرداخت در محل چیتاپست سرویسی برای تجربه بهتر خرید و فروش اینترنتی با مزایای فوق العاده است. چنانچه تمایل دارید با سایر خدمات این مجموعه آشنا شوید می‌توانید به مقاله معرفی چیتاپست مراجعه کرده و درباره هر آنچه نیاز است اطلاعات لازم را به دست آورید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پربازدیدترین ها

پست بین شهری چیتاپست
پست بین شهری چیتاپست
راهنمای ارسال کالا چیتاپست
راهنمای ارسال کالا چیتاپست
tracking-postal-items2
راهنمای رهگیری مرسولات چیتاپست | جامع و تصویری
WhatsApp-Image-2021-06-22-at-12.25
معرفی سرویس پرداخت در محل چیتاپست | مزایای استفاده از سرویس COD چیتاپست
سرویس درب به درب چیتاپست
معرفی سرویس درب به درب چیتاپست | مزایای ارسال کالا با سرویس Door to Door چیتاپست
معرفی چیتاپست
معرفی چیتاپست؛ معرفی کامل خدمات cheetapost.com